Skupiny a organizace

27. října 2008 v 10:11 |  Naruto - Info
Informace jsou většinou ze stránek konoha.cz


Akatsuki

Akatsuki je malá organizace nejvyšší úrovně. Členové Akatsuki jsou oblečeni do podobného oblečení: dlouhé, tmavé plášťě s červenými mraky a s vysokým límcem. Organizace má nanejvýš deset členů a nepřesné množství agentů. Ačkoli má slušnou síť agentů v různých vesnicích, tito jedinci jsou obvykle ovládáni nějakou technikou. Členové Akatsuki jsou všichni z třídy S, a jsou to nejhledanější a nebezpeční ninjové. Patří sem:

Pein
Konan
Sasori
Deidara
Hidan
Kakuzu
Itachi
Zetsu
Kisame
Obito (až po smrti Sasoriho)
Orochimaru (odešel)


Klany v Konoze:

Klan Uchiha
Kekkei genkai: Sharingan
Jiné techniky klanu: Techniky ohně
Popis: Uchiha klan býval nejsilnější klan v celé Listové vesnici. Díky jeho dědičné schopnosti Sharingan byl všeobecně respektován. Měl například nastarost Listovou vojenskou policii.
Klan Hyuuga
Kekkei genkai: Byakugan
Jiné techniky klanu: Různé techniky taijutsu
Popis: Hyuuga klan je nyní nejsilnější klan v Listové. Je velmi respektovaný díky své dědičné schopnosti Byakugan. Klan má složitější hierarchii, je rozdělen na hlavní a vedlejší rodinu. Vedlejší rodina je označena prokletou pečetí.
Klan Nara
Kekkei genkai: žádné
Jiné techniky klanu: Techniky stínů
Popis: Klan Nara tradičně ovládá stíny. Poněvadž nemá žádnou kekkei genkai, není tak respektovaný jako třeba klan Hyuuga. Někteří členové klanu vynikají taktickými a strategickými schopnostmi, avšak muži z tohoto klanu jsou velmi líní.

Klan Inuzuka
Klan Aburame
Klan Akimichi
Klan Yamanaka
Klan Sarutobi

ANBU
ANBU jednotka, která slouží k ochraně Konohy (Listové) a jejich občanů, páchají atentáty a vyplňují mise typu S. Jsou to vycvičení ninjové většinou se speciálními vrozenými schopnostmi.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama