Září 2009

Mini Pozastavko

10. září 2009 v 13:47 | Nekko-sama |  Blog - info
Tak brzo po prázdninách a už musím znova pozastavovat. Ne z vlastní vůle, samozřejmě. Odešel mi komp. A to doslova. Příjdu domů ze školy, chci ho zapnout a nic. Tma. večer z mámy!! vylezlo, že to byla ona!!! Po prohlídce u odborníka zazněla diagnoza: Vyhořela tam nějaká součásta (asi důležitá). oprava bude hodně dlouhá a drahá....... nebo nový komp. Dvě možnosti a žádná dobrá. Jsem zvědavá co zvolí naši.

Tak zatím zbohem, vaše Nekko-sama, která je odpojena od internetu, blogu, svých SB, mejlu a dalších životně důležitých věcí.

P.S.: Ze školy už v životě psát nebudu!!!!!!!!


O5 škola!!

1. září 2009 v 20:42 | Nekko-sama |  Blázinec
Asi jste si nemohli nevšimnout, že včerejší půlnocí skončily prázdniny. Pořád si říkám: Proč nejsou delší. Třeba o měsíc, nebo i klidně dva.
Blog se zase prozjíždí, ale rozjezd to bude pomalý. Letos mi začínají praxe, takže volna zase ubude. Pomohlo by mi vědět, co by jste tady ocenili nejvíc. Více anime?? Hudby?? Nebo japonské kultury?? Nebo něco jiného co tady chybí??

O prázdninách mě taky napadlo, že bych s blogem skončila. Ale prozatím to odkládám. Až dojdou nápady, radši skončím, než kopčit jiný blogy.

P.S.: Můj první den ve škole byl katastrofální. Horko + podpadky + protrhlá nákupní taška = nic dobrého. Napište mi do komentíků, jaký byl ten váš???