Říjen 2009

Poslední Sbohem

18. října 2009 v 19:24 | Nekko-sama |  Blog - info
Nejdřív bych se chtěla omluvit za to, že jsem se tak dlouho neozývala. Všechno se to semlelo tak rychle. Nejdřív škola, pak to moje podělaný PC a pak problémy doma. Na blog mi teď zbýva minimum z mého minima času.

Poslední měsíc uvažuju co s blogem.
Udržovat ho v umělém spánku než zas "budu mít čas"?? Radši ne. Nevím jak dlouho to bude ještě trvat.

Nebo ho někomu předat??? To jsem zavrhla hned. Je to můj perfektní svět, ve kterém mám všechno co zbožňuju. Ten nemůžu přenechat jen tak někomu.

Nejdýl jsem uvažovala o tom, že ho prostě nechám být. Že ho tu nechám jen tak ležet ladem, než ho za 3 měsíce smaže blog.cz sám.

Teď nevím co je lepší. Žádná možnost se mi moc nelíbí. Ale bohužel to budu muset udělat.
Tímto se omlouvám všem mým milovaným SBčkům, které sem chodily, psaly komenty a podporovaly mě. Omlouvám se i těm, kteří to náhodou zabloudili a občas se vracejí zpět. Je mi líto, že můj blog nevydržel ani jeden pitomý rok. Ten bych tady oslavila přesně za měsíc. blog jsem si založila 20. 11 a slibovala si, že ho pilně povedu dokud budu moct. Netušila jsem, že to bude tak krátká doba.

Tak se s Vámi všemi, co ty žvásty čtete, loučím a doufám, že Vás mé občasné návštěvy a komenty (i když blog ruším) na vaších blozích alespoň trochu potěší.

Vaše ubulená Nekko-sama